Vitajte v novom školskom roku

30.08.2018 13:52

 

Milí rodičia a deti, 

         vítame Vás v novom školskom roku 2018/2019. 
Po chvíľach oddychu, času dovoleniek a bezstarostných letných dní sa opäť otvorili brány našej materskej školy. Tiché priestory MŠ znova ožili detským smiechom. Do našej triedy sa v tomto školskom roku zapísalo celkovo 15 detičiek, pričom siedmy sú už predškoláci, ktorí sa postupne budú pripravovať na nástup do prvej triedy. 
 
        Aj tento školský rok, nás čakajú rôzne aktivity a akcie, ktoré vychádzajú z nášho Školského vzdelávacieho programu "Slniečko", preto budeme radi, ak pružne zareagujete na výzvy a požiadavky spojené s našou výchovno-vzdelávacou činnosťou. Prosíme Vás, aby ste sledovali informácie pre rodičov uverejňované v šatni a na našej web stránke, a tešíme sa na spoluprácu v tomto novom školskom roku.
 
      Na nový školský rok sa pripravila aj naša materská škola, ktorá prešla miernou rekonštrukciou, aby sme našim deťom čo najviac spríjemňovali chvíle pri výchovno-vzdelávacom procese. Deti sa môžu tešiť z vymaľovanej spálne a nových nástenných malieb, nových plastových okien ktoré sa menili v spálni, jedálni a na toalete. Rovnako, vďaka sponzorskému daru od jedného z rodičov, pána Ľ. Ondrisa, sa v hale položila nová podlaha.